iWoman.pl iWoman.pl

przejdź do listy blogów przejdź do serwisu

LogowanieRejestracja

Agnieszka Bliżanowska - dermatolog

Tak jak jej ulubionych fotografików Richard Avedon i Annie Leibovitz pasjonuje ją człowiek i jego piękno. Jako dermatolog i specjalista medycyny estetycznej robi wszystko, by to piękno jej pacjenci mogli odzyskać i zachować jak najdłużej. 
Doktor Agnieszka Bliżanowska jest absolwentką Akademii Medycznej we Wrocławiu. Początki jej kariery były związane z nauką - po specjalizacji z dermatologii pracowała w dziale badań klinicznych na Uniwersytecie Medycznym w Utrechcie. Od ponad dziesięciu lat aktywnie zajmuje się problemami dermatologii estetycznej, która stała się jej zawodową pasją.
Specjalizuje się w zaawansowanych technikach odmładzania skóry, nowoczesnej terapii trądziku i leczeniu łysienia. Nieustannie zdobywa wiedzę o nowych technologiach, uczestniczy w kongresach anti-aging na całym świecie, szkoli innych lekarzy.
W 2007 roku założyła we Wrocławiu pierwszy gabinet, a w 2011- drugi w Warszawie. Centrum Dermatologii i Medycyny Estetycznej WellDerm jest polskim pionierem we wdrażaniu nowych rozwiązań w leczeniu i upiększaniu ciała.
Doktor Agnieszka Bliżanowska została doceniona przez kapitułę ogólnopolskiego konkursu Bizneswoman roku 2008. Sukces pisany szminką. 
www.wellderm.pl