iWoman.pl iWoman.pl

przejdź do listy blogów przejdź do serwisu

LogowanieRejestracja

Producent preparatu zapewnia, że Alidya to obecnie najskuteczniejsza metoda redukująca cellulit, ponieważ pokonuje go na poziomie komórkowym. Jak działa?

Profesor Motolese, który wiele lat swojego życia poświęcił, żeby zrozumieć istotę cellulitu. Jego badania pokazały, że pomarańczowej skórce towarzyszy zatrucie tkanki podskórnej jonami żelaza, które dostają się do przestrzeni międzykomórkowych z osłabionych naczyń krwionośnych. To wytyczyło dalszą drogę badań należało wymyślić metodę, która pomoże pozbyć się jonów żelaza na poziomie komórkowym. Tak powstała Alidya. Preparat zamienia jony żelaza w chelaty, związki rozpuszczalne w wodzie i łatwo usuwalne z organizmu. Alidya rozpuszcza toksyny, zwiększa drenaż limfatyczny i przyspiesza ich usuwanie, poprawia krążenie i dotlenia skórę oraz regeneruje struktury białkowe zniszczone przez jony żelaza, dodatkowo działa antyoksydacyjnie.

Zapewnienia producenta brzmiały zachęcająco, dlatego sprawdziłam preparat na własnej skórze łącząc go z endermologią LPG. Z doświadczenia wiem, że preparaty na cellulit zwiększają swoją skuteczność, gdy są łączone z Lipomassageem, który nie tylko stymuluje i ujędrnia skórę. lecz także przyspiesza pracę układu limfatycznego, odpowiedzialnego za wydalanie toksyn. Efekty były rewelacyjne! Na tym doświadczeniu oparliśmy w WellDerm nasz autorski program antycellulitowy. Proponujemy 5 tygodniową intensywną walkę z cellulitem! To pięć zabiegów iniekcyjnych Alidya i 10 endermologii Lipomassage LPG. Za pomocą prepartu Alidya rozpuszczamy toksyczne jony żelaza, zatruwające tkankę podskórną, endermologią działamy pobudzająco na skórę, wzmagamy drenaż limfatyczny i jeszcze przyspieszamy detoksykację tkanek. Przy okazji redukujemy tkankę tłuszczową i jeszcze bardziej ujędrniamy skórę. Polecam! 


Masz pytanie? Wyślij je do nas - eksperci@iwoman.pl . Najpopularniejsze tematy przekażemy naszym ekspertom.
2015-06-02 10:43
Ogólne cellulit, alidya Komentarze (0)