iWoman.pl iWoman.pl

przejdź do listy blogów przejdź do serwisu

LogowanieRejestracja

A właściwie wyglądasz na osobę smutną, zatroskaną, zmęczoną...

Bruzdy nosowo-wargowe to,  jak sama nazwa wskazuje,  liniowe zagłębienia w skórze biegnące od skrzydełek nosa do kącików ust. Pojawiają się dlatego, że się starzejesz. Ale mało kto, patrząc w lustro, wie, że są konsekwencją zmian w budowie twarzy. Z wiekiem twarzoczaszka wydłuża się, a kości jarzmowe obniżają się. Poduszki tłuszczowe, które ładnie wypełniają policzki osoby młodej, przesuwają się w dół i naciskają na tkanki podskórne. Właśnie ten proces powoduje, powstawanie fałdów nosowo-wargowych.

To kolejne zmarszczki, które nadają twarzy smutnego wyrazu i które niweluje się usieciowanym kwasem hialuronowym. Kolejne obok np. linii marionetek (za tydzień powiem, gdzie się znajdują). Zabieg ich niwelacji wymaga ostrożności. Zbyt duża ilość kwasu może dać niepożądany efekt małpiego pyszczka. Dlatego zawsze zgłaszaj się na zabiegi do doświadczonego lekarza nie tylko o najwyższej sprawności manualnej, ale także z dużym wyczuciem piękna i harmonii ludzkiej twarzy,

Prawidłowe wypełnienie bruzd spowoduje, że rysy twarzy od razu zmienią się na młodsze, a oblicze stanie się pogodne. Efekty utrzymają się ok. 12 miesięcy, potem zabieg trzeba będzie powtórzyć.

 

 

 

 

 


Masz pytanie? Wyślij je do nas - eksperci@iwoman.pl . Najpopularniejsze tematy przekażemy naszym ekspertom.
2013-11-12 12:57
Ogólne kwas hialuronowy, bruzdy nosowo-, bruzdy -wargowe Komentarze (0)