iWoman.pl iWoman.pl

przejdź do listy blogów przejdź do serwisu

LogowanieRejestracja

Bandażowanie ciała to metoda, która wzmacnia efekt kuracji antycellulitowej, wykonywanej na przykład za pomocą fal akustycznych i elektrycznych. Coraz częściej łączy się teraz stosowanie maszyn z terapią właśnie za pomocą nasączanych bandaży. 

Bandażowanie ciała można połączyć np. z EAT Skin Shock. Urządzenie wykorzystuje kombinację fal akustycznych i elektrycznych do pobudzenia skóry do zmian, które ciężko Ci osiągnąć za pomocą diety i ćwiczeń. Fale akustyczne wywołują wibracje, które dosłownie budzą skórę zabieg jest impulsem do produkcji nowego kolagenu. Pod wpływem fal skóra staje się bardziej elastyczna. Co szczególnie ważne przy walce z cellulitem, fale emitowane przez urządzenie poprawiają metabolizm komórkowy, dzięki czemu z obszaru, na których wykonywany jest zabieg, schodzą obrzęki, a tkanka łatwiej usuwa produkty uboczne przemiany materii, które mają związek z tworzeniem się skórki pomarańczowej.  
Dopiero po zastosowaniu urządzenia przychodzi pora na bandażowanie. Bandażami owija się pośladki i uda, czyli te obszary ciała które najczęściej zaatakowane są przez cellulit, utratę jędrności, obrzęki itp. Specjalna tkanina nasączona jest aktywnymi składnikami, m.in. kofeiną, guaraną czy escyną. Najlepsze efekty dają bandaże dopasowane indywidualnie do potrzeb skóry. Składniki aktywne mają różną działanie, są skoncentrowane na przykład na drenażu, redukcji pomarańczowej skórki, poprawie jędrności czy przyspieszeniu spalania tkanki tłuszczowej. 
Należy zwrócić uwagę, czy bandaże są bezpieczne dla naczyń krwionośnych. Ważne, by podczas bandażowania nie stosowano ucisku. 
Intensywna kuracja powinna być wykonywana regularnie i składać się z 6-8 zabiegów, powtarzanych nawet 2 razy w tygodniu.
 
 
 

Masz pytanie? Wyślij je do nas - eksperci@iwoman.pl . Najpopularniejsze tematy przekażemy naszym ekspertom.
2013-10-07 11:57
Ogólne cellulit, bandażowanie, EAT Skin Shock Komentarze (0)