iWoman.pl iWoman.pl

przejdź do listy blogów przejdź do serwisu

LogowanieRejestracja

Skóra w stresie jest kapryśna reaguje nerwowo na kosmetyki, które wcześniej tylko jej pomagały. Teraz zaczyna się przesuszać, a jednocześnie produkować wszelkiej maści wypryski. Jest podrażniona lub poszarzała, pokryta nadmiarem martwego naskórka. Odstresować skórę warto na wielu płaszczyznach odpocząć w weekend majowy, zacząć dobrze się odżywiać i zafundować skórze kilka zabiegów pielęgnacyjnych. Jakich? 

Jet Peel, czyli bezdotykowa hydroabrazja. Strumień wody fizjologicznej pod ciśnieniem wypłucze ze skóry zanieczyszczenia, nadmiar obumarłego naskórka, a jednocześnie intensywnie nawilży naskórek. Uzyskamy więc powierzhcniowe oczyszczenie i wyregulowanie pracy gruczołów łojowych i głębsze nawodnienie. Jet Peel jest bezinwazyjny i bezbolesny, nie wymaga żadnej rekonwalescencji. Doskonałe odświeżenie i odkurzenie skóry po zimie, odpowiednie dla każdego rodzaju skóry. 
Mezoterapie z koktajli witaminowych, czyli energetyczna bomba. To sposób na wprowadzenie bezpośrednio w głąb zestresowanej skóry niezbędnych antyoksydantów oraz innych substancji potrzebnych jej do regeneracji. Aplikowane podczas mezoterapii koktajle powinny zawierać witaminę C i E, kwas ferulowy, phloretin i koenzym Q oraz obowiązkowo kwas hialuronowy. 
Ergolift, czyli endermologia twarzy. 40-minutowy, przyjemny masaż wykonywany w seriach spłyca zmarszczki, niweluje obrzęki, modeluje owal i drugi podbródek. - Największe wrażenie robi zwiększenie naturalnej syntezy kwasu hialuronowego, dzięki czemu wzrasta nawodnienie i jędrność skóry. Twarz staje się rozjaśniona, ponieważ światło nie zatrzymuje się w załamaniach skóry. 
 
 

Masz pytanie? Wyślij je do nas - eksperci@iwoman.pl . Najpopularniejsze tematy przekażemy naszym ekspertom.
2014-04-24 18:56
Ogólne mezoterapia, jet peel, Ergolift, endermologia twarzy Komentarze (3)