iWoman.pl iWoman.pl

przejdź do listy blogów przejdź do serwisu

LogowanieRejestracja

Planując urlop, zawsze obiecujemy sobie, że zrobimy wiele, by na wakacjach wyglądać olśniewająco. Niestety z braku czasu często pozostajemy na etapie obiecanek. Na szczęście nie wszystko jeszcze stracone! Są zabiegi, które możesz wykonać nawet na ostatnią chwilę, to tak zwane zabiegi lunchowe. Nie wymagają długiej rekonwalescencji, a ich efekt widoczny jest zaraz po wykonaniu.

Właśnie przed urlopem można poddać się liftingowi termicznemu Zaffiro. Podczas zabiegu promienie podczerwone podgrzewają głębokie warstwy skóry. Dzięki temu włókna kolagenowe skręcają się, a  skóra staje się bardziej napięta i elastyczna. Poprawia się także owal twarzy. Taki lifting termiczny to nie tylko wakacyjne koło ratunkowe. Zabieg będzie działał także długo po urlopie - przez następne tygodnie a nawet miesiące pobudzone fibroblasty będą produkować nowe włókna kolagenowe, co wpłynie na dalsze odmłodzenie. Słowem, po powrocie z urlopu możemy się spodziewać kolejnej lawiny komplementów.

 


Masz pytanie? Wyślij je do nas - eksperci@iwoman.pl . Najpopularniejsze tematy przekażemy naszym ekspertom.
2013-07-29 18:41
Ogólne lifting termiczny, Zaffiro Komentarze (2)

Nie chcę nikogo wpędzać w kompleksy, ale prawda jest taka, że właśnie chomiki zwane też mopsami to jeden z najczęstszych powodów wizyt pacjentów u lekarza medycyny estetycznej.

Choć nazwa brzmi sympatycznie, sama dolegliwość jest jednym z najbardziej przykrych objawów starzenia się skóry. To opadnięte boczne części polików. Zwiotczała skóra zaczyna wystawać poza owal twarzy, burząc jej proporcje. Twarz przybiera kształt kwadratu, gdy tymczasem symbolem młodości jest litera V. 

Jeśli masz chomiki i czujesz, że psują one twój owal, możesz się ich pozbyć, a przynajmniej zmniejszyć widoczność tego mankamentu. Wybór metody na walkę z chomikami zależy od stanu skóry i owalu twarzy. 
Gdy skóra jest gruba, twarz z natury pełna zalecam z reguły lifting termiczny Zaffiro. Zabieg uelastycznia skórę poprzez obkurczenie włókien kolagenowych. Plusem jest to, że działa także długo po jego wykonaniu, mobilizując fibroblasty do produkcji nowego kolagenu. 
Natychmiastową poprawę owalu twarzy zapewniają nici hialuronowe. Zabieg polega na wprowadzeniu kwasu hialuronowego kaniulą w sposób liniowy, jak nici, które podciągają owal twarzy. Dla osób, które liczą na długotrwały efekt, idealna będzie Sculptra. Pierwsze efekty zabiegu widoczne są po kilku tygodniach, ponieważ kwas polimlekowy musi mieć czas na pobudzenie skóry do samodzielnej produkcji kolagenu, ale właśnie dzięki temu efekt zabiegu utrzymuje około 2 lat. 
 

Masz pytanie? Wyślij je do nas - eksperci@iwoman.pl . Najpopularniejsze tematy przekażemy naszym ekspertom.
2013-07-01 08:40
Ogólne kwas hialuronowy, owal twarzy, lifting termiczny, Sculptra Komentarze (1)