iWoman.pl iWoman.pl

przejdź do listy blogów przejdź do serwisu

LogowanieRejestracja

Kobiety coraz częściej szukają skutecznych metod, które pomogą im rozprawić się z utraconą jędrnością skóry ciała. Takie problemy można rozwiązać bez użycia skalpela, wystarczy odpowiednio wprowadzić nici liftingujące Meso Cogs.

Obwisły brzuch po ciąży, nadmiar skóry po schudnięciu, utrata jędrności pośladków, zwisy na ramionach spowodowane starzeniem, problem z zewnętrzną stroną ud, niekorzystnie wyglądające kolana, nad którymi gromadzi się skóra to problemy, z którymi kobiety nie mogą sobie poradzić ćwiczeniami i preparatami kosmetycznymi. W takich przypadkach często stosuję nici liftingujące Meso Cogs, których inwazja jest minimalna, a bezpieczeństwo nieporównywalnie wyższe niż w przypadku zabiegu operacyjnego. Dodatkowo po zabiegu nie zostają blizny.

Jak wygląda zabieg? Trwa około 40 min. i wykonuje się go w znieczuleniu miejscowym. Nici wprowadzam do skóry za pomocą igły lub kaniuli. Wprowadzone nici stabilizują się w skórze za pomocą mikroskopijnych haczyków, które zwiększają efektu liftingu oraz ujędrnienia skóry.

Jak działają nici Meso Cogs? Stają się rusztowaniem dla zwiotczałej skóry ten efekt widoczny jest tuż po zabiegu. Meso Cogs pobudzają także produkcję kolagenu. Już sam materiał, z których są wykonane, pobudza organizm do pracy nad nowym kolagenem. Swoją rolę w ujędrnianiu pełnią też haczyki stabilizujące mechanicznie stymulują skórę, do produkcji nowych włókien kolagenowych. 


Masz pytanie? Wyślij je do nas - eksperci@iwoman.pl . Najpopularniejsze tematy przekażemy naszym ekspertom.
2015-04-15 15:31
Ogólne lifting, nici Komentarze (0)

Pacjentkom, które chcą skutecznie i widocznie poprawić swój wygląd: podnieść owal, wypełnić zmarszczki, znacznie poprawić kondycję skóry, mówię bez ogródek: tu nie wystarczą nawet najlepsze kosmetyki, należy sięgnąć po metody medycyny estetycznej. 

Zmarszczki nie, naturalna mimika tak. Baby botoks

Boję się, że moja twarz przestanie odzwierciedlać emocje to najczęściej wypowiadane zdanie, gdy zaczynam z pacjentką rozmawiać o pierwszym botoksie. Zawsze powtarzam w takich sytuacjach, że botoks jest bezpieczny, a podawany w umiarze nie powoduje unieruchomienia twarzy. Szczególnie łagodnym zabiegiem z wykorzystaniem toksyny jest baby botox - to metoda podawania botoksu idealna na pierwsze zmarszczki mimiczne. Botoks podaję w specjalny sposób, w efekcie zmarszczki są wygładzone a naturalna mimika zachowana. Dużym plusem zabiegów z toksyną botulinową jest to, że po zabiegu nie ma takich skutków, które wyłączałyby pacjenta z życia. Niewielkie siniaczki, które rzadko mogą wystąpić po ukłuciu, bez problemu zatuszujesz makijażem. 

CENA: od 600 zł 

Poprawiamy owal bezboleśnie

Po 30-35 roku owal zaczyna tracić młodzieńczy kształt: policzki są bardziej płaskie kąciki ust delikatnie kierują się w dół. Pacjentkom, które zauważają u siebie takie symptomy, zalecam lifting termiczny Zaffiro. To jeden z najbardziej lubianych przez kobiety zabiegów odmładzających nie wymaga iniekcji, efekt jest natychmiastowy i nie ma żadnych efektów pozabiegowych. Thermolifting odmładza przez podgrzewanie, to powoduje termo-skurcz istniejących włókien kolagenowych (natychmiastowy efekt liftingu). Ale to nie koniec, zabieg uruchamia proces powstawania nowych włókien kolagenowych, skóra się zagęszcza.

CENA: 790 zł

Laserowy resurfacing odmładzanie sprowokowane

Zabieg ma już swoje wierne fanki, w tym gwiazdy show biznesu. To jedna z metod, o której pacjentki mówią: naturalna. Wynika to z tego, że zabieg wykorzystuje naturalne procesy autoregeneracyjne zachodzące w skórze. Do twarzy miejsce przy miejscu przykładana jest głowica lasera. Wiązka światła wykonuje w skórze tysiące mikrouszkodzeń, w ten sposób mobilizuje ją do intensywnej naprawy. W efekcie powstaje nowa, zdrowa, jednolita tkanka. Pierwsze efekty zauważalne są już po 2-3 tygodniach od zabiegu. Po serii zabiegów zmarszczki są znacząco wygładzone, przebarwienia rozjaśnione, blizny spłycone, a skóra gęstsza i bardziej sprężysta.

CENA: 2 500 zł

Nici efekt jak po operacji plastycznej 

Mówi się o nich jako metodzie bezinwazyjnego liftingu, ponieważ efekty, które można osiągnąć, są bardzo zbliżone do tych po liftingu operacyjnym. W zależności od miejsca ich wprowadzenia  można osiągnąć efekt liftingu całej twarzy, wymodelować linię żuchwy i policzków, zlikwidować chomiki, unieść brwi, wyszczuplić twarz. Ale to nie koniec rewelacji. Po 2 tygodniach od wprowadzenia dochodzi do intensywnego procesu wytwarzania nowych włókien kolagenowych wokół nici, pobudzenia produkcji elastyny i naturalnego kwasu hialuronowego. Wzdłuż nici powstaje naturalne rusztowanie dla skóry. Kiedy nici zostają wchłonięte przez organizm, konstrukcja ta nadal podtrzymuje tkanki skóra nie wraca do punktu wyjścia sprzed zabiegu! 

CENA: od 3 500 złMasz pytanie? Wyślij je do nas - eksperci@iwoman.pl . Najpopularniejsze tematy przekażemy naszym ekspertom.
2015-03-30 21:48
Ogólne odmładzanie, Zaffiro, resurfacing, nici Komentarze (0)