iWoman.pl iWoman.pl

przejdź do listy blogów przejdź do serwisu

LogowanieRejestracja

Dłonie obok szyi najczęściej zdradzają wiek kobiety. Nawet osoby o niegraniczonych, jak się wydaje, możliwościach finansowych (gwiazdy i celebrytki) zmagają się z problemem pomarszczonych, żylastych i kościstych rąk.

Nie wierzysz? Sprawdź w internecie, jak wyglądają ręce Madonny czy Sary Jessici Parker. Nie chcesz mieć takich dłoni? W zależności od wieku, genów, jakości skóry i skali zniszczeń stosuje się różne metody na poprawę wyglądu rąk. Zabiegi medycyny estetycznej w tym obszarze są coraz bardziej popularne, bo kobiety zaczynają na serio traktować powiedzenie, że na dłoniach wiek widać jak na dłoni.

Można odmładzać ręce poprzez stosowanie wypełniaczy - np. usieciowanego kwasu hialuronowego. To metoda polecana dla osób, które mają właśnie szczupłe, wręcz kościste i żylaste ręce. Ale co robić, gdy skóra rąk jest dość gruba, a zastosowanie wypełniaczy spowoduje, że dłonie będą wyglądać jak łapki misia? W sytuacji gdy ręce zaczynają się starzeć, ale nie nadają się do zastosowania wypełniaczy (widać oznaki starzenia w postaci gęstej siatki drobnych zmarszczek oraz odwodnienia), stosuję mezoterapie oraz zabiegi laserowe. W ten sposób przebudowuję skórę dłoni, a właściwie mobilizuję ją do samoregeneracji. W składzie koktajli rekomenduję nawilżający kwas hialuronowy, peptydy biomimetyczne, a także czynniki wzrostu, uzyskiwane w terapii Regeneris. Efekty takiej kuracji widać od razu: skóra jest nawilżona, rozjaśniona, a po pewnym czasie także ujędrniona to skutek przebudowy skóry, w tym pobudzenia produkcji włókien kolagenowych. Najlepsze efekty przynoszą serie zabiegów. 

Masz pytanie? Wyślij je do nas - eksperci@iwoman.pl . Najpopularniejsze tematy przekażemy naszym ekspertom.
2013-10-14 22:58
Ogólne odmładzanie dłoni, mezoterapia dłoni, Regeneris Komentarze (0)

Dla jednych do będzie fanaberia. Ale te kobiety, które rezygnują z otwartego obuwia ze względu na swoje nieładne, kościste stopy, zrobiłyby wiele, by móc założyć japonki czy sandałki składające się z dwóch cienkich paseczków.

Problem kościstych i żylastych stóp zwykle dotyczy kobiet po 50-tce, właśnie wtedy zaczyna intensywnie zanikać tkanka tłuszczowa. Na wygląd stóp narzekają także osoby młode, ale z reguły wysokie i bardzo szczupłe. Wszystkim zamiast rezygnacji z eksponowania stóp polecam zabiegi z zastosowaniem kwasu hialuronowego. Wystarczy kwadrans, tyle trwa podanie kwasu w zewnętrzna część stóp. Preparat zniweluje kościstość stóp, zamaskuje nieestetycznie wyglądające ścięgna i żyły, a przede wszystkim uwolni od krępującego kompleksu.

Podobny zabieg wykonuje się w celu odmłodzenia i poprawy objętości starzejących się lub zbyt kościstych dłoni. Jest jeszcze jeden plus zabiegu - kwas hialuronowy ma dodatkowo silne działanie nawilzające. 

 

 

 

 


Masz pytanie? Wyślij je do nas - eksperci@iwoman.pl . Najpopularniejsze tematy przekażemy naszym ekspertom.
2013-07-15 12:12
Ogólne stopy, kwas hialuronowy, odmładzanie dłoni Komentarze (1)