iWoman.pl iWoman.pl

przejdź do listy blogów przejdź do serwisu

LogowanieRejestracja

 

Sharon Stone (57 l. ) wygląda na co najmniej 10 lat młodszą niż jest w rzeczywistości. To efekt hialuronowego liftingu zabiegu, który daje szybkie i bardzo naturalne efekty. Jak wygląda odmładzanie kwasem hialuronowym?
 
Sharon Stone na konferencji w Berlinie przyznała, że jej młodszy wygląd to efekt stosowania preparatów na bazie kwasu hialuronowego. Takie zabiegi wykonuję od lat w swojej klinice, pacjentki są zachwycone efektami, przede wszystkim dlatego, że efekt jest widoczny ale bardzo naturalny.   
 
Zabieg wykonuję zwykle w dwóch etapach. Podczas pierwszego etapu delikatnie modeluję kości policzkowe, skronie i wypełniam bruzdy, następnie wykonuję na całej twarzy rewitalizującą mezoterapię nieusieciowanym kwasem hialuronowym. Warto pamiętać, że medycynie estetycznej wykorzystujemy kwas hialuronowy w różnych postaciach: nieusieciowany intensywnie nawilża i wygładza siateczkę zmarszczek spowodowanych odwodnieniem, usieciowany kwas hialuronowy, to preparaty w postaci żelu, służą do wypełniania zmarszczek i subtelnej korekty urody. 
 
Efekty są rewelacyjne: objętość twarzy, która straciła kształt młodzieńczego trójkąta jest odbudowana, a cała twarz zrewitalizowana. Skóra jest nawilżona, wygładzona i napięta, dzięki temu wypełnione partie wyglądają naturalnie. 
 
Lifting hialuronowy to doskonałe rozwiązanie dla osób, które zaobserwowały, że po owalu ich twarzy widać mijający czas i siłę grawitacji, pojawiły się też głębokie zmarszczki i bruzdy, a skóra jest mocno odwodniona (co można zdiagnozować po siateczce drobnych zmarszczek). 
 
Co ważne efekty zabiegu są ekspresowe, widać je już po jednej wizycie w gabinecie!   

Masz pytanie? Wyślij je do nas - eksperci@iwoman.pl . Najpopularniejsze tematy przekażemy naszym ekspertom.
2015-06-21 22:18
Ogólne sharon stone, hialuronowy lifting Komentarze (0)