iWoman.pl iWoman.pl

przejdź do listy blogów przejdź do serwisu

LogowanieRejestracja

Endermologia, czyli mechaniczny masaż za pomocą opatentowanej metody stymulacji skóry, doskonale sprawdza się jako "ujędrniacz" skóry. Rekomenduję ją i stosuję u pacjentek cierpiących na cellulit, dość powszechny problem wielu z nas ;-)

Endermologia zmusza komórki tłuszczowe do opróżniania nadmiaru tłuszczu, niweluje obrzęki, poprawia mikrokrążenie, ujędrnia i dotlenia skórę. Skuteczność metody potwierdzają pacjentki, które regularnie zakładają endermowear (białe ubranko do endermologii na ciało) i traktują ten zabieg jak element stylu życia. 

Pierwsza grupa to pacjentki, które nie mają zaawansowanego cellulitu i chcą utrzymać ten stan. Profilaktycznie 1-2 w miesiącu zgłaszają się na Lipomassage. Endermologia to ich sposób na atrakcyjne, jędrne ciało. Dla tej grupy pacjentów regularna endermologia jest zabiegiem samodzielnym i wystarczającym.

Pacjentki, które już mają problem w obrębie ciała (przede wszystkim z zaawansowanym cellulitem, ale także z miejscowym odkładaniem się tkanki tłuszczowej czy obrzękami) przychodzą intensywną terapię 10-15 zabiegów, wykonywanych nawet 2 razy w tygodniu. Jeśli zależy im na jak najszybszym efekcie, włączają dodatkowe zabiegi medycyny estetycznej, np. mezoterapie lipolityczne, przyspieszające metabolizowanie tłuszczu.

 

Endermologia to także zabieg SOS. Nawet na miesiąc przez urlopem możesz wykonać 8-10 zabiegów i widoczne poprawić jakość skóry uelastycznić, ujędrnić i wygładzić cellulit.

Udanego urlopu :-)

 

Masz pytanie? Wyślij je do nas - eksperci@iwoman.pl . Najpopularniejsze tematy przekażemy naszym ekspertom.
2014-05-28 14:32
Ogólne cellulit, wyszczuplanie, endermologia, Lipomassage Komentarze (0)

 

W walce o idealną sylwetkę pomaga medycyna estetyczna, a konkretnie wykorzystywana przez nią energia cieplna. Zabiegi medyczne operujące ciepłem są w stanie przywrócić skórze elastyczność i odpowiednie napięcie.
 
Wysoka temperatura pobudza bowiem fibroblasty do produkcji nowych włókien kolagenu i elastyny, a stare mobilizuje do odnowy. Przy pomocy medycyny estetycznej możemy walczyć na przykład z nieestetyczną oponką skóry na brzuchu, której nie udało się pozbyć po ciąży lub intensywnej kuracji odchudzającej. Pozbędziemy się także obwisłej skóry na ramionach czy podniesiemy opadające pośladki.
 
Jednym z niezwykle skutecznych zabiegów na bazie energii cieplnej jest Zaffiro. To rodzaj liftingu termicznego, który wykorzystuje działanie światła podczerwonego IR. Zabieg, poprawiający wygląd ciała bez użycia igły czy skalpela, rozgrzewa głębokie warstwy skóry do temperatury ok. 70 stopni Celsjusza. Specjalny żel nałożony na skórę i masaż chłodzącym coolerem sprawiają, że przez cały czas czujemy się komfortowo. Zaffiro przynosi najlepsze efekty, gdy wykonywany jest w zaleconej przez lekarza serii – średnio 3 powtórzeń w miesięcznych odstępach.
 
Z kolei Exilis to zabieg modelujący sylwetkę, w którym właściwości rozgrzewającej podczerwieni połączono z terapią ultradźwiękami. Zabieg także jest nieinwazyjny i bezbolesny. Energia cieplna rozbija komórki tłuszczowe, dzięki czemu tłuszcz może być spożytkowany przez organizm, a fibroblasty zostają zdopingowane do produkcji kolagenu. Sylwetka staje się smuklejsza, a skóra lepiej napięta. Dla pełnego efektu wskazana jest seria 4 zabiegów, które można wykonać już w trakcie miesiąca, bo pojedyncze zabiegi wymagają tylko około tygodnia przerwy.

 


Masz pytanie? Wyślij je do nas - eksperci@iwoman.pl . Najpopularniejsze tematy przekażemy naszym ekspertom.
2011-01-17 11:31
Ogólne odchudzanie, sylwetka, zabieg, wyszczuplanie Komentarze (4)