iWoman.pl iWoman.pl

przejdź do listy blogów przejdź do serwisu

LogowanieRejestracja

Kobiety coraz częściej szukają skutecznych metod, które pomogą im rozprawić się z utraconą jędrnością skóry ciała. Takie problemy można rozwiązać bez użycia skalpela, wystarczy odpowiednio wprowadzić nici liftingujące Meso Cogs.

Obwisły brzuch po ciąży, nadmiar skóry po schudnięciu, utrata jędrności pośladków, zwisy na ramionach spowodowane starzeniem, problem z zewnętrzną stroną ud, niekorzystnie wyglądające kolana, nad którymi gromadzi się skóra to problemy, z którymi kobiety nie mogą sobie poradzić ćwiczeniami i preparatami kosmetycznymi. W takich przypadkach często stosuję nici liftingujące Meso Cogs, których inwazja jest minimalna, a bezpieczeństwo nieporównywalnie wyższe niż w przypadku zabiegu operacyjnego. Dodatkowo po zabiegu nie zostają blizny.

Jak wygląda zabieg? Trwa około 40 min. i wykonuje się go w znieczuleniu miejscowym. Nici wprowadzam do skóry za pomocą igły lub kaniuli. Wprowadzone nici stabilizują się w skórze za pomocą mikroskopijnych haczyków, które zwiększają efektu liftingu oraz ujędrnienia skóry.

Jak działają nici Meso Cogs? Stają się rusztowaniem dla zwiotczałej skóry ten efekt widoczny jest tuż po zabiegu. Meso Cogs pobudzają także produkcję kolagenu. Już sam materiał, z których są wykonane, pobudza organizm do pracy nad nowym kolagenem. Swoją rolę w ujędrnianiu pełnią też haczyki stabilizujące mechanicznie stymulują skórę, do produkcji nowych włókien kolagenowych. 


Masz pytanie? Wyślij je do nas - eksperci@iwoman.pl . Najpopularniejsze tematy przekażemy naszym ekspertom.
2015-04-15 15:31
Ogólne lifting, nici Komentarze (0)

Komentarze